FRANCHISE

sikcasorulansorular

Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en hızlı büyüyen kurumsal kimlikli güzellik salonu zinciri JOJO MAY Markası 120 kişilik profesyonel ekiple 12 farklı lokasyonda yönetilen büyük bir ailedir.

Dünya’nın en iyi aktif içerikleriyle üretilmiş JOJO MAY’in cilt ve vücut bakım ürünleri gözle görülür ve kesin sonuçlar yaratarak lüks kozmetik ürün tüketimindeki segmentini kolayca oluşturmuştur.

Almanya, Fransa ve İngiltere’nin medikal kozmetik alanında yarattığı innovatif makine teknolojilerini, dünyayla eş zamanda salonlarına dahil edebilen dinamik alt yapısı ile JOJO MAY epilasyon, cilt bakımı, vücut bakımı ve zayıflama hizmetlerinde haklı bir ünün sahibidir.

JOJO MAY güzellik hizmetleri ile kozmetik ürün satışını en karlı biçimde birleştirebilmiş eşsiz bir franchise salon sistemidir.

Daha genç, daha güzel ve daha bakımlı olmak günümüz dünyasının en yeni trendleri haline geldi.

Günümüz kadın ve erkeğinin değişim arayışı kişisel bakım alanındaki artan farkındalığı ve güzelleşme ile gençleşme isteği, JOJO MAY Güzellik Salonları’nın sürekli büyüyerek ve daha çok kazandırarak gelişmesinin temelini oluşturuyor.

Lüks alışveriş merkezlerinde çarpıcı bir dekorla, samimi bir ortamda unisex hizmet veren JOJO MAY Güzellik Salonları çok kısa sürede bulundukları metropollerin yaşam tarzının bir parçası haline dönüşüyor.

Gelişen gençleşme ve güzelleşme sektörünün en karlı ve güvenilir markası JOJO MAY ile geleceğinizi kurmaya davetlisiniz…

  • JOJO MAY Güzellik Salonları, cilt bakımı, epilasyon ve zayıflama hizmetleriyle kozmetik ve bakım ürünlerini aynı salon konseptinde sunar.
  • Medikal teknoloji ekipmanları sayesinde gözle görülür sonuçlar yaratarak marka güvenilirliğini sağlar. Hizmetleri tamamlayıcı ürün satışı ile işletmenin kar hedeflerinin realize olmasını garanti eder.
  • Salon gelirlerinin toplamının %60’ı hizmetlerden %40’ı ise ürün satışından sağlar.
  • Hizmet üretimindeki maliyetleri %10 civarında olması, hizmet satışındaki kar marjını %500’lere kadar çıkarmaktadır.
  • Ürün satışlarında ise %80 ila %120 olan kar marjı salonun satış sonrasında oluşacak net karının yükselme garantisidir.
  • JOJO MAY Güzellik Salonları, güzellik hizmetlerinin yüksek karlı geliri ile tamamlayıcı ürün satışını tek bir mağazada birleştirir.
  • Salonların stoklama maliyeti ve riskleri düşüktür. Ürünlerin raf ömrü 3 ila 5 yıldır, sezon ve indirim dönemi sınırlaması yoktur.
  • JOJO MAY Güzellik Salonları, hizmet ve ürün fiyatlarının min. 25 $ ile max. 5000 $ aralığında olduğu geniş bir yelpaze sunar. Bu sayede müşterinin alım gücü oranında az sayıda müşteri ile maksimum satış hedefleri yakalamayı mümkün kılar.

JOJO MAY Güzellik Salonları, 18-65 yaş arası kadın ve erkekler misafirlerine hizmet vermektedir.

Cilt ve vücut bakım hizmetleri 6 ila 8 seanslık paketlerle satılan periyodik bakımlardan oluşur. Paket alan misafirler salonun müşteri portföyünü hızla arttırırken, gelecekteki gelirleri görülür hale getirerek riskleri azaltır.

Gözle görülür sonuçlar yaratan yüksek teknolojili makineler ve maximum fayda sağlayan profesyonel ürün kalitesi müşteri sadakatini arttırır. Oluşan haklı ün ağızdan ağıza yayılarak kendi reklamını kendi yapan ve sürekli büyüyen işletme modelini oluşturur.

JOJO MAY franchise sistemi tüm salonları uluslararası network ağı ile birbirine ve merkeze bağlı tutar.

Web tabanlı olarak çalışan CRM (müşteri kayıt ve yönetim) sistemi müşteri kayıtlarını ve hizmet ayrıntılarını buluta anlık ileterek arşivlemeyi ve bilgilerin ulaşılabilirliğini güvence altına alır.

Salonlarda kullanılan RA işletim sistemi, CRM yönetimi, online rezervasyon, dijital pazarlama, stok planlama, muhasebe kaydı ve faturalama sistemini bir araya getirerek 360 derece entegre bir yönetimi mümkün kılar.

JOJO MAY Güzellik Salonunuz 24 saat online rezervasyon sistemi sayesinde siz uyurken bile para kazanmaya devam eder.

Rusya, Orta Doğu ve Avrupa’yı kapsayan çok güçlü CRM ve dijital pazarlama ağı ile müşteri akışında süreklilik sağlanır. Bölgedeki güzellik hizmetlerini alan ya da ilgilenen kişiler yaşlarına, lokasyonlarına ve hatta eğitim seviyelerine göre özel hedef gruplara ayrılarak kişiye özel reklamlarla salonlara davet edilir.

JOJO MAY, franchise sistemi içerisinde yer alacak adayları uzun dönemli yatırım ortakları olarak değerlendirir. Bu ortaklığın en önemli temelini güven, şeffaflık ve marka farkındalığı oluşturur.

Franchise yatırımcısından beklenen, kendi bölgesinde marka bilinirliğini ve güvenilirliğini oluşturması aynı zamanda markanın itibarını arttırmak için en yüksek çabayı göstermesidir.

Yatırımcı, ortaklık süresince şeffaflığını korumalı ve marka kullanım haklarına saygı duymalıdır.

Franchise ortaklarımız JOJO MAY’in dünyadaki müşterileri ile arasındaki en güçlü bağdır. Bu müşterilerle JOJO MAY markası arasındaki ilişkinin maksimum eforla korunması ortaklığın olmazsa olmazıdır.

JOJO MAY salonları 360 derece dijital alt yapıyla yönetilir. Franchise yatırımcısının bu sistemleri işletmek, yürütmek ve merkezle entegre iletişimde tutabilmek için asgari bir işletme bilgisine sahip olması ya da bununla ilgili iş gücünü sağlaması beklenir.

Franchise Başvuru Formu