35 yaş üstü kadınlarda,Sarkmalara sporsuz ve ameliyatsız tek çözüm!

Kolaltı göbek ve bacak içi sarkması ile ilgili gerçekler Vücudumuzun zaman içinde yerçekimine yenik düştüğü ve sarkmaya
başladığı bir gerçek.
35-40 yaş üzerinde bu sarkmaları sporla kas yaparak çözmek gerçekten çok zor.sarkmaların içini dolduracak kadar ağır bir kas kitlesi oluşturmanız gerekiyor. Ameliyat ve sonrası yara izleri ise sarkmalara karşı ileriki yıllarda cildinizi daha da zayıflatıyor ve inceltiyor.

Sarkmayı durduran dünyada gerçekten 2 teknoloji var.Bu teknolojilerin işe yarama yöntemleri de son derece bilimsel. Sarkmayla mücadelede hep iki teknoloji kombine uygulanmalıdır.Maalesef biri diğeri olmadan hep yarım kalır.Cilt sarkmalarında bir yandan sarkan derinin sıkılaştırılması gerekir.

Diğer yandan da sarkan ve altı boşalan dokunun kolajenle dolgunlaştırılması gerekir.

1- Fraksiyonel Radyo Frekans
Bu teknoloji radyo frekansın ileri düzeyde geliştirilmiş son versiyonudur.Fraksiyonel radyo frekans çoklu kutupları sayesinde cilt altını yüksek ısılara taşıyarak sarkan bölgedeki kolojen üretimini tetikler.Ultra hızlı ve derin frekans özelliği ile cilde tekrar yuvarlak ve dolgun bir görüntü kazandırır. Her bölgede yaklaşık 25 dk uygulanır. Uygulama sonrası ağrı hissedilmez. Uygulamanın il günü hafif kızarma oluşabilir.ertesi gün kaybolur. İşlem sırasında ısı yüksek olmasına rağmen yanma hissi oluşturmaz.Her yıl 2 defa 10 ar seans olarak yapılması önerilen bu yöntemle vücudunuzu ömür boyu yaşlanmaya karşı koruyabilirsiniz.

2- Fokuslu Çok Odaklı Ultrason İle Cilt Sıkılaştırma Yöntemi
Bu teknoloji ancak 2cm üzerinde yağ kalınlığı olan kişilerde uygulanabilir.ve dünyanın neredeyse gözle görünür tek doku daraltma yöntemidir.sarkan cildi hızla daraltan ameliyatsız ultrasound teknolojisi 40 lı yaşlardan sonra cildi sıkı tutabilmenin tek gerçekçi yöntemidir.

Her bölgede yaklaşık 40 dakika uygulama gerektirir. Uygulama sonrasında ağrı hissedilmez.
Karın bölgesindeki sıkılaştırma işleminin ilk günü sık idrar ihtiyacı oluşabilir . Her sene 12 seans yapılması senelik sıkılaştırma için yeterlidir.
Sarkmalara karşı yaptırılan ultrason ve fraksiyonel radyo frekans işlemleri boyunca evde yapmanız gerekenler.

  • Günde en az 2 litre su içerek kolojen üretimini ve hücre yenilenmesini desteklemek
  • Asitli ve ağır karbonhidratlı besinlerden uzak durmak
  • Alkali ve yeşil ağırlıklı beslenmek
  • Daha hareketli bir yaşam tarzını benimsemek
  • Hafif ağırlık ve kas egzersizleri ile bu süreci desteklemek.

Bu planda başlayacağınız sarkmalara karşı programla hem cildinizi sıkılaştırmanız hem de tüm selülitlerinizden de kurtulmanız mümkün.Hemen başlayacağınız sıkılaştırma ve sarkma karşıtı teknolojik vücut bakımları ile vücudunuzu gelecek yıllara hazırlayın.Vücut yaşlanmasını ve sarkmasını durdurmanın tek yolunun erken yaşlarda başlanan doğru yöntemler ve alışkanlıklar olduğunu unutmayın.

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak ve Kampanyalardan Faydalanmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Leave a comment