Dilediği kiloya ulaşan ancak bölgesel fazlalık ve sarkmalarından kurtulamayanların gözde uygulaması kavitasyon ile tanışın!

Kavitasyon uygulaması yağın derin noktalara kadar parçalanıp formunun değişmesine, vücutta yakıt olarak kullanılabilir ve atılabilir hale gelmesine yardımcı olur.

Kavitasyon bel, kol, sırt, basen,popo gibi vücudun sorunlu bölgelerine uygulanabilir ve sağlık açısından hiçbir zararı yoktur.

KAVİTASYON ZAYIFLATIR MI?
Kavitasyon uygulama başına 2 cm, 5-7 seansta 10 cm incelme sağlar. Ölçüm metre ile yapılır. 5 seansta 1-3 beden zayıflama sağlar. Kombine uygulamalar ile işlemi etkili ve hızlı hale getirmek mümkündür.

3D ZAYIFLAMA TÜM VÜCUT (INCH LOSS) Nasıl Uygulanır?

  1. KAVİTASYON Kavitasyon uygulaması yağın derin noktalara kadar parçalanıp formunun değişmesine, vücutta yakıt olarak kullanılabilir ve atılabilir hale gelmesine yardımcı olur.
  2. RADYO FREKANS RF yağ eritme uygulaması ile daha yüzeysel yağlarında etkin bir şekilde parçalanması ve vücutta sıkılaşma ve toparlama etkisi etkin bir ısı ile sağlanmaktadır.
  3. SHOCK WAVE Lenf drenaj sistemini kısa süreli ve etkin bir tedavi ile harekete geçirerek, önceki aşamalarda ortaya çıkan ölü yağ hücreleri ve parçalanmış hücre aralarına sıvı halde sızmış olan yağların vücuttan atılımının gerçekleştirilmesidir.

KAVİTASYONUN AVANTAJI NEDİR?
Kavitasyon cerrahi bir yöntem değildir. Acı, sızı vermez. Kişi günlük hayatına hemen geri dönebilir. Kadın ve erkeklere uygulanabilir.

KAVİTASYON KİMLERE UYGULANMAZ?

  • Kalp pili olanlara
  • Hipertansiyon hastalarına
  • Otoimmün hastalığı bulunanlara
  • Şeker hastalarına
  • Vücudunda platin olanlara
  • Yaşlılara
  • Altı aydan kısa bir süre önce sezeryan gibi karın bölgesinden ameliyat olanlara

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak ve Kampanyalardan Faydalanmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Leave a comment