Yaz ayları yaklaştıkça kışın alınan kilolardan kurtulma telaşı da beraberinde geliyor. Kimimiz vücudunun genelindeki kimimiz de bölgesel fazlalıklardan şikayetçi. Ağır spor ve diyetlere rağmen bel, göbek, basen, popo bölgelerinde oluşan yağlanma giderilemiyorsa tek çözüm kadın ve erkekler için Soğuk Lipolizden geçiyor.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki Soğuk Lipoliz kilo azaltma yöntemi değildir. Soğuk Lipoliz, bölgesel yağlanma sorunlarını çözme yönetmidir. Her ne kadar bölgesel yağ sorunlarına çözüm olsa da tüm vücutta değil sadece uygulama alanında fark edilir bir işlemdir.

1- SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Özel başlıkları uygulama alanına yerleştirilir ve vakum yaparak deri ve deri altı dokusunu kendine doğru çekerek o bölgedeki kan dolaşımını azaltır ve yağ dokuları hareketsiz hale getirir. Özel teknolojisi sayesinde dokuları kontrollü bir şekilde 40 dakika boyunca yaklaşık –8 C soğutur. Aynı zamanda diğer dokuları korumak ve onlara hasar vermemek için onları da kısmen izole ederek çalışır.

Yağ hücreleri soğuğa karşı çok hassastır, çevrelerinde bulunan damarlar, sinirler ve diğer dokular bu yağ hücrelerine oranla soğuğa karşı çok daha az duyarlıdırlar. Bu sebeple çevre doku sağlam bırakılarak sadece yağ hücrelerinin etkilenmesi sağlanır. Uygulanan soğuk ile yağ hücrelerinin donması, kristalize olması sağlanarak yağ hücrelerinin ölmesi ve yavaş yavaş vücuttan lenf ve kan yoluyla atılması esasına dayanır.

2- SHOCK WAVE UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Lenf drenaj sistemini 10 dk. gibi kısa sürede etkin bir şekilde harekete geçirerek, soğuk lipoliz sonrası ortaya çıkan ölü ve parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını sağlama işlemidir.

*Soğuk lipoliz işlemi 1 seans ardından shock wave işlemi 4 seans uygulanmaktadır.

SONUÇLAR

  • Tek seansta 2-4 beden incelme sağlanır.
  • Zayıflama, sıkılaşma ve selülit görünümünde azalma oluşur.
  • Yağ hücrelerinde hücre zarı geçirgenliği artar, yok olan hücreler tekrar oluşmaz.
  • Kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım güçlenerek düzenlenir.
  • Doku enzim aktiviteleri ile lokal ve genel lipoliz etkisi oluşturur.

KİMLERE UYGULANIR?

  • Aşağıda yer alan rahatsızlıkları taşımayan her cilt tipine ve 18 yaş üzeri herkese uygulanır.
  • Hamileler, hamilelik riski olanlar ve emzirenlere, açık yara ve enfeksiyonlu bölgelere, keloid yara geçmişi olanlara, ışık hassasiyeti oluşturan ilaç kullananlara, aşırı hassas ciltlere, tümörü olanlara, bağışıklık problemi ve kanser hikayesi olanlara, düşük ve yüksek tansiyon hastalarına, kan sulandırıcı ilaç kullananlara, uygulama istediği alana yakın zamanda epilasyon yaptıranlara, uygulama istediği alana cilt soyma yaptıranlara ve cilt inceltici ilaç kullananlara, kalp pili kullananlara uygulama yapılmaz.

SEANSLAR

  • 1 seans 40 Dk. Soğuk Lipoliz 10 Dk. Shock Wave uygulaması içermektedir.

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak ve Kampanyalardan Faydalanmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Leave a comment