Günümüzün en büyük problemlerinden olan kilo ve bölgesel fazlalıklar canınızı mı sıkıyor? Kilo vermek için saati saatine diyetinize uydunuz, spor salonlarında saatlerce ağır sporlar yaptınız, belki sağlığınızı riske atıp ilaçlar kullandınız… Bu işlemlere artık gerek yok! 3D Zayıflama Tüm Vücut Inch Loss uygulaması ile tek seansta bile gözle görülür sonuçlara hazır olun! 1 cihaz 3 işlem olarak hazırlanmış bu kombine uygulamayı seçebileceğiniz gibi, uzmanlarımızla ÜCRETSİZ konsültasyon yaparak size en uygun zayıflama programını oluşturabilirsiniz. 3D Zayıflama Tüm Vücut Inch Loss uygulamasında kesin sonuçlar görmek için yapmanız gereken tek şey düzenli su tüketimi ile 1,5-2 ay içerisinde parçalanan yağ hücrelerinizin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktır.

NASIL UYGULANIR?

1. KAVİTASYON
Kavitasyon uygulaması yağın derin noktalara kadar parçalanıp formunun değişmesine, vücutta yakıt olarak kullanılabilir ve atılabilir hale gelmesine yardımcı olur. Sıkılaşması sağlanan hücreler sayesinde selülit görünümü giderilir.

2. RADYO FREKANS
RF yağ eritme uygulaması ile daha yüzeysel yağlarında etkin bir şekilde parçalanması ve vücutta sıkılaşma ve toparlama etkisi etkin bir ısı ile sağlanmaktadır.

3. SHOCK WAVE
Lenf drenaj sistemini kısa süreli ve etkin bir tedavi ile harekete geçirerek, önceki aşamalarda ortaya çıkan ölü yağ hücreleri ve parçalanmış hücre aralarına sıvı halde sızmış olan yağların vücuttan atılımının gerçekleştirilmesidir

SONUÇLAR

  • Tek seansta 2-4 beden incelme sağlanır.
  • Zayıflama, sıkılaşma ve selülit görünümünde azalma oluşur.
  • Yağ hücrelerinde hücre zarı geçirgenliği artar, yok olan hücreler tekrar oluşmaz.
  • Kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım güçlenerek düzenlenir.
  • Doku enzim aktiviteleri ile lokal ve genel lipoliz etkisi oluşturur.
  • Metabolizma hızını artırarak kilo vermeye yardımcı olur.

KİMLERE UYGULANIR?

  • Aşağıda yer alan rahatsızlıkları taşımayan her cilt tipine ve 18 yaş üzeri herkese uygulanır.
  • Hamileler, hamilelik riski olanlar ve emzirenlere, açık yara ve enfeksiyonlu bölgelere, keloid yara geçmişi olanlara, ışık hassasiyeti oluşturan ilaç kullananlara, aşırı hassas ciltlere, tümörü olanlara, bağışıklık problemi ve kanser hikayesi olanlara, düşük ve yüksek tansiyon hastalarına, kan sulandırıcı ilaç kullananlara, uygulama istediği alana yakın zamanda epilasyon yaptıranlara, uygulama istediği alana cilt soyma yaptıranlara ve cilt inceltici ilaç kullananlara, kalp pili kullananlara uygulama yapılmaz.

SEANSLAR

  • 1 seans 120 dakikadır.

Uzmanlarımızdan Bilgi Almak ve Kampanyalardan Faydalanmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Leave a comment